Jesteś tutaj

Drzwi drewniane wewnętrzne

Polski

Estetyczne i trwałe drzwi wewnętrzne

Do zaoferowania mamy bogaty wybór wzorów drzwi drewnianych wewnętrznych, które charakteryzują się wyjątkowym, oryginalnym wyglądem. Wszystkie nasze produkty cechuje niezwykła trwałość, zapewniająca wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie, która uzyskiwana jest dzięki użyciu najlepszego surowca. Drewno stosowane w naszej produkcji jest starannie selekcjonowane. Najczęściej używamy 1 gatunek sosny, dębu oraz meranti.

Dzięki użyciu naturalnego drewna drzwi wewnętrzne Vidawo mocno wyróżniają się na tle innych drewnopodobnych „sztucznych” drzwi. Ponieważ w dzisiejszych czasach drewno jest uważane za materiał ekskluzywny - nasze drzwi nadają oryginalność pomieszczeniom w których zostają zamontowane.

Wysoką jakość naszych produktów uzyskujemy także dzięki doskonale przeszkolonej i oddanej kadrze specjalistów, posiadającej wieloletnie doświadczenie. Każde drzwi wykonujemy z niezwykłą starannością i dokładnością. Na bieżąco śledzimy wszystkie trendy dotyczące aktualnych tendencji panujących na obszarze wyposażenia wnętrz i dlatego jesteśmy w stanie proponować naszym klientom nowoczesne i ciekawe wzory drzwi wewnętrznych. Ilość dostępnych modeli jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie zarówno do wnętrz o wystroju klasycznym jak i nowoczesnym. Proponujemy drzwi drewniane wewnętrzne pełne jak również z różnorodnymi przeszkleniami. Jako przeszklenia stosujemy zarówno szyby mleczne, refleksyjne jak i ornamentowe o różnorodnym stopniu przepuszczalności świetlnej. Nasze drzwi wewnętrzne dostępne są we wszystkich popularnych kolorach, dzięki czemu można dobrać wzór pasujący do każdego wnętrza. Wykonujemy również drzwi na indywidualne zamówienia, w tym także o niestandardowych wymiarach i kształtach.

Szyby ornamentowe

W naszej ofercie znaleźć można kilka rodzajów szyb ornamentowych. Poszczególne wzory tutaj

Profil drzwi wewnętrznych

1. Opaska od strony przeciwnej 15x82 mm
2. Zabudowa na grubość muru z regulacją
3. Rama klejona warstwowo i wzdłużnie 82x50 mm
4. Opaska od strony skrzydła 15x82 mm
5. Ramiak skrzydła klejony warstwowo, pokryty obłogiem sosnowym (łącznie 42 mm)
6. Uszczelka gumowa
7. Kaseton klejony z wielu warstw, odporny na pękanie i gięcie
8. Zawias z teflonową podkładką

Schematy drzwi wewnętrznych

Indywidualne zamówienia

Oprócz drzwi które znajdziecie Państwo w naszym katalogu wykonujemy także drzwi na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

Przykładowe drzwi