Jesteś tutaj

O firmie

Polski

Już od 2000 roku nasza firma dostarcza naszym klientom najwyższej jakości stolarkę otworową i drewnianą. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości okna drewniane Euroline 68, 78 i 90mm, drzwi wewnętrzne, a także okiennice oraz parapety drewniane.

Wysoką jakość naszych wyrobów, uzyskaną dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn oraz materiału najwyższej jakości doceniają nasi klienci. Działając od 2000 roku zdobyliśmy uznanie nie tylko na rynku Polskim ale i zagranicznym. Nasze produkty eksportujemy do krajów takich jak: Niemcy, Czechy, Słowacja, Szwecja, Norwegia, Włochy.

Nasza firma posiada siedzibę w Adamówce k/Przeworska - w województwie podkarpackim. Mapę dojazdu do naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie z danymi kontaktowymi.

 

Dotacje:

Fabryka Okien VIDAWO Stanisław Pokrywka

 

Tytuł projektu: Opracowanie znacząco ulepszonej technologii produkcji, poprzez optymalizacji procesów produkcyjnych, a także logistyki wewnętrznej w zakresie posiadanych zasobów technicznych, kadrowych w firmie VIDAWO.

 

Nr umowy o udzielenie wsparcia: Nr 75/WDB/DPP/15

Nazwa Programu: „Wsparcie w ramach dużego bonu”

Źródło finansowania: projekt współfinansowany z budżetu państwa w ramach dotacji celowej

 

INFORMACJA

Fabryka Okien VIDAWO ogłasza postępowanie w trybie zapytania ofertowego na wyłonienie wykonawcy usługi dotyczącej przygotowania nowego modelu biznesowego internacjonalizacji produktów i firmy Zamawiającego, zgodnie z zasadami konkursu nr 1 ogłoszonego w ramach działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP I Etap, Oś priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

 

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, termin i warunki składania ofert znajdują się w zapytaniu ofertowym dostępnym w załączniku:

ZAŁĄCZNIK

załączniknr 1_ 10_05_2016

załączniknr 2_ 10_05_2016

załączniknr 3_10_05_2016

załączniknr 4_10_05_2016

załączniknr 5_ 10_05_2016

zapytanie_ofertowe